Реєстр неприбуткових організацій в Електронному кабінеті платника

В оновленій версії електронного сервісу «Електронний кабінет платника» розширено функціональні можливості режиму «Інформація з реєстрів».

Зокрема, створено нову вкладку «Реєстр неприбуткових організацій та установ», що забезпечує оприлюднення та пошук даних щодо платників податків, включених до нового Реєстру.

Також планується втілення можливості подання реєстраційної заяви за формою № 1-РН в електронному вигляді.

Зверніть увагу, що така заява може бути подана засобами електронного зв’язку, якщо установчі документи неприбуткової організації оприлюдненні на порталі електронних сервісів.

Прес-служба ДФС України 

Уряд укотре оновив Порядок зупинення реєстрації податкових накладних. Зокрема, змін зазнали умови безумовної реєстрації та критерії позитивної податкової історії. Ознайомтеся зі змінами вже зараз, адже із 9 грудня всі подані на реєстрацію податкові накладні моніторитимуть за новими правилами
моніторинг реєстрації податкових накладних

Статті за темою

Усі статті за темою

Неприбуткові організації: бухгалтерський облік

Неприбуткові організації мають специфічний бухгалтерський облік та звітність. Крім того, неприбутковий статус не означає того, що вони взагалі не сплачують податків. У консультації детально про види, реєстрацію, облік та оподаткування неприбуткових організацій
53810

Подання заяви за формою № 1-РН: підстави та заповнення

Виникають ситуації, коли неприбутковій організації потрібно змінити певні реквізити чи установчі документи. Як зробити це правильно, щоб не зіткнутися із проблемами та не втратити статус неприбутковості?
23707

Облікова політика благодійного фонду

Допоможемо правильно скласти наказ про облікову політику благодійної організації. Зорієнтуємо, які дані варто передбачити у документі та як вносити зміни до нього
2266

Звіт неприбуткової організації 2023

Неприбутковий статус організації дозволяє їй не сплачувати податок на прибуток, однак, це не позбавляє необхідності вести облік та подавати звітність до ДПС. Сьогодні про нюанси заповнення та подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткових організацій.
175113