Робіть запис до трудової після фактичного виходу працівника: порада Держпраці

Різниця між трудовим і цивільно-правовим договором

Протягом 5 днів з дня початку роботи роботодавець повинен внести запис про прийом на роботу в трудову книжку працівника.

Тексти наказів про прийняття на роботу

Держпраці радить не поспішати вносити запис. Дочекайтесь фактичного виходу працівника на роботу. Ознайомте його з наказом і тільки потім вносьте запис у трудову книжку.

Справа ось в чому. Якщо працівник, підписавши трудовий договір, так і не вийшов на роботу в обумовлені терміни, підприємство може анулювати договір в односторонньому порядку. Але ж в трудовій вже буде запис про прийом на роботу.

Саме тому дотримуйтесь процедури: заносьте запис про прийом на роботу тільки після того, як працівник фактично приступив до роботи і ознайомлений з наказом.

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Уряд укотре оновив Порядок зупинення реєстрації податкових накладних. Зокрема, змін зазнали умови безумовної реєстрації та критерії позитивної податкової історії. Ознайомтеся зі змінами вже зараз, адже із 9 грудня всі подані на реєстрацію податкові накладні моніторитимуть за новими правилами
моніторинг реєстрації податкових накладних

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільно-правовий договір 2023

Як оформити цивільно-правовий договір (договір підряду), на що слід звернути увагу, на що звертає увагу при їх перевірках Держпраці, податки з цивільно-правового договору, облік винагороди, приклади розрахунку податків для виконавця оформленого і неоформленого як ФОП.
194616

Небезпечні умови цивільно-правового договору

Не намагайтеся заощаджувати фонд оплати праці за рахунок цивільно-правових договорів. Це небезпечно. Інспектори праці за найменших сумнівів визнають такі договори трудовими і штрафують роботодавців. Ми проаналізували судові рішення і склали список головних заборон для цивільно-правового договору
2835

Співпраця з ФОП: як не потрапити до зони ризику

Законодавство не забороняє співпрацювати з ФОП, але значно обмежує такі відносини. Сторонніх виконавців можна залучати до певних робіт — перекладів, розроблення програмного забезпечення. Для цього не потрібні наймані працівники, ФОП самостійно виконає завдання і видасть готовий результат. Проте чітко розмежовуйте ситуації, коли варто залучити ФОП, а коли в цьому запідозрять приховані трудові відносини
16488