Перевірте нові рахунки, які діють з 01.10.2019

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності та несплату податків

Держказначейство відкрило нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів у зв’язку з переходом ДПС на міжнародні стандарти IBAN.

Перевірте нові рахунки, які діють з 01.10.2019

Дізнатися про нові реквізити рахунків для сплати податків, зборів, ЄСВ та інших платежів до бюджету в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України можете на офіційному вебпорталі ДПС в рубриках:

Крім того, у приватній частині Електронного кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» доступні всі особові рахунки зі сплати податків, зборів та інших платежів. Звернувшися до зазначеного меню побачите зведену інформацію станом на момент звернення. Вона містить : інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

Також можете звернутися до ДПС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

За матеріалами Пресслужби Державної податкової служби України

Перевірте нові рахунки, які діють з 01.10.2019
Віктор ОНИЩЕНКО,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
Платники податків зможуть відкрити у Держказначействі рахунок, через який сплачуватимуть податки та збори. Його називають «Єдиним рахунком». Але чи всі податки зможемо сплачувати через Єдиний рахунок? Як списуватимуть кошти з рахунку?


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

«Клуб білого бізнесу»: що варто знати

Верховна Рада вже ухвалила Закон про «клуб білого бізнесу». Ще чекаємо на підпис президента й офіційне опублікування. Але вже маєте змогу оцінити, чи приймуть вас до клубу білого бізнесу і на які привілеї зможете розраховувати
75

Коли виникає податкова застава та як її позбутися

Несплата, прострочення податкових платежів. Що далі? Звичайно, це вже та ситуація, яку краще не допускати. Однак у господарському житті все можливо, як свідомо, так і через необачність. А далі – податкова застава, з першого ж дня податкового боргу. Що це значить? Які обмеження на операції з майном підприємства виникають та як позбутися податкової застави? Відповіді на питання – у цьому огляді
14841

Як дізнатися про податковий борг

Платникам податків відомо, що несплата податків у встановлені строки спричиняє податковий борг. Найважливіша інформація про податковий борг ― у консультації
38296

Податковий агент

Усі працюючі сплачують зі своєї зарплати податки, часто навіть не знаючи про їхні суми, тому що за них усе роблять податкові агенти. Хто ці податкові агенти? І які ще податки, крім зарплатних, вони сплачують?
12706

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді