Заокруглені копійки в меншу сторону — непогашена заборгованість перед Фондом

Монети номіналами 1, 2 та 5 копійок перестали бути засобом платежу. Як наслідок, почастішали випадки надходження коштів до Фонду соцстраху (далі — Фонд) з недостачею.

Заокруглені копійки в меншу сторону — непогашена заборгованість перед Фондом

Сума страхових коштів, яка надійшла від страхувальника в меншому обсязі не є такою, що погасила заборгованість боржника в повному обсязі.

При здійсненні сплати страхових коштів до Фонду в готівковій формі, наголошуйте співробітникам банку про необхідність надходження коштів на рахунки Фонду в повному обсязі. Переплату потрібно вважати іншими операційними доходами банку (Постанова НБУ «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів» від 20.06.2019 № 82).

За матеріалами Управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Товарний чек: зразок

Які обов’язкові реквізити товарного чека, яка його форма та зміст — про все це у статті
32199

Розрахунки та зобов’язання. База бухпроведень

В одному місці редакція «Експертус Головбух» зібрала для вас найпоширеніші бухгалтерські проведення по розрахункам та зобов’язанням: дебіторській та кредиторській заборгованості, дисконтуванню, порушенню договірних зобов'язань, податкам та зборам. Більше проведень знайдете у рубрикаторі або через пошуковий рядок
60

Розрахунково-платіжна відомість працівника

Про розрахунково-платіжну відомість та її призначення розповімо у даній консультації. Також наведемо зразок заповнення розрахунково-платіжної відомості та повідомлення про розміри виплат (розрахункового листка)
41113

Розрахунки з постачальниками та підрядниками: бухгалтерський облік

Найбільш повсякденна операція у бухгалтерському обліку? Мабуть, це облік розрахунків, адже придбання товарів, робіт, послуг відбувається мало не щодня. Які рахунки використовуються, облік податкового кредиту з ПДВ, як впливає система оподаткування на розрахунки та в якій формі їх можна проводити, розрахунки в іноземній валюті – це питання даного огляду.
61218

Грошові кошти та валютні операції. База бухпроведень

В одному місці редакція системи «Експертус Головбух» зібрала для вас найпоширеніші бухгалтерські проведення по грошовим коштам та валютним операціям: готівці, безготівковим розрахункам, іноземній валюті та курсовим різницям. Більше проведень знайдете у рубрикаторі або через пошуковий рядок
122

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді