Чи можна подати Заяву про неможливість виконати ПЗ лише з одного податку

438

Запитання

У заявах платники вказують про неможливість виконати окремий податковий обов’язок, а в рішенні не передбачено переліку податкових обов’язків, щодо яких приймають таке рішення. Чи може платник податку подати заяву щодо неможливості виконати податкові обов’язки винятково з одного податку та водночас продовжувати подавати звітність і сплачувати податки та збори за іншими напрямами?

Відповідь

Національна сертифікація бухгалтерів — 2024

Рішення/попереднє рішення про можливість чи неможливість платником податків своєчасно виконати податковий обов’язок приймають щодо платника податку, а не щодо будь-якого окремого податку чи збору.

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт 51-пас і 51-вант: заповнюємо звіти автоперевізників правильно

Як заповнити статистичну звітність автоперевізників. Мова піде про пасажирські перевезення (51-пас) і вантажні перевезення (51-вант), які здійснюються на комерційній основі, як їх заповнити, кому складати та подавати
5253

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22018