Якою датою реєструють розблоковані ПН

1302

Запитання

Якою датою зареєструють в ЄРПН розблоковані ПН/РК, коли ДПС ухвалить рішення про їх реєстрацію?

Відповідь

 

Оперативна допомага бухгалтеру з податковими накладними в тижневику «Головбух» 

Chernyshova-Hanna.png ГАННА ЧЕРНИШОВА, експерт з обліку та оподаткування, Київ

ruzuk-operacii_1.png

ПІДКАЗКИ В ЖУРНАЛІ «ГОЛОВБУХ»

image51

ПІДКАЗКИ В ЖУРНАЛІ «ГОЛОВБУХ»

image36

ПІДКАЗКИ В ЖУРНАЛІ «ГОЛОВБУХ»

image66

ПІДКАЗКИ В ЖУРНАЛІ «ГОЛОВБУХ»

Під час проведення операцій з постачання товарів/послуг платник податку — продавець зобов’язаний в установлені строки:

  • скласти податкову накладну (ПН);
  • зареєструвати ПН в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН);
  • надати ПН покупцю за його вимогою.

Дата і час надання ПН або розрахунку коригування (РК) до неї в електронному вигляді до ДПС — це дата і час, зафіксовані у квитанції.

ПН/РК, реєстрацію яких зупинили, реєструють у день, коли набрало чинності відповідне рішення ДПС. Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН набирає чинності в день, коли його ухвалила ДПС.

Отже, коли ДПС ухвалить рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН і воно набере чинності, ПН/РК зареєструють в ЄРПН тією датою, за якою їх надіслали до ДПС з метою реєстрації в ЄРПН, що зафіксували у квитанції.

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Заповнення додатку 6 до декларації з ПДВ

Що таке додаток 6 до декларації з ПДВ? У Додатку 6 наводьте розрахунок частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях. Покроково розберемо заповнення кожного рядка Додатка 6 до декларації з ПДВ з урахуванням останніх змін, внесених до форм ПДВ-звітності
121

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22066

Розрахунок коригування до податкової накладної

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
459896

Податкова накладна

Обов’язок платників ПДВ вчасно реєструвати податкові накладні під час воєнного стану й надалі діє, попри всі перебої з електропостачанням. З актуальною формою податкової накладної та особливостями її складання допоможе ознайомитися роз’яснення експерта. У консультації знайдете зразки заповнення податкової накладної для типових ситуацій
313489