Як відповідати на письмовий запит податківців щодо проведення документальних позапланових перевірок

1336

Запитання

ДПС надіслала платникові податків письмовий запит, щоб отримати інформацію на підставі статей 73, 78 Податкового кодексу України. У який спосіб надати податківцям відповідь — особисто, поштою чи в електронному вигляді через Електронний кабінет суб’єкта господарювання?

Відповідь

Якщо ДПС надіслала суб’єкту господарювання письмовий запит, щоб він документально підтвердив інформацію, що передбачають статті 73, 78 Податкового кодексу України, він має надати відповідь в один із способів:

  • особисто або через уповноважену особу;
  • поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення;
  • за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету у форматі pdf (обмеження 5 МБ).

Лист, що надсилаєте на запит податківців, повинен містити:

  • номер і дату запиту ДПС, на який відповідаєте;
  • інформацію, що запитує ДПС.

ЗІР, категорія 129.06

 

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Валютне регулювання

Валютний нагляд з боку банків за операціям в іноземній валюті – це той інструмент, який накладає певні обмеження у зовнішньоекономічній діяльності та валютних операціях. Це може стосуватися не лише підприємств і підприємців, але й звичайних фізосіб. Якими є ці нюанси для 2024 року розповімо в огляді
67314

Перевірки агропідприємств 2024: до чого готуватись

Під час війни перелік перевірок скоротився, але їх не припинили остаточно. Законотворці поступово скасовують заборони. Експерт підкаже, на які перевірки чекати цьогоріч аграріям. Розглянемо, які перевірки можуть проводити ДПС, ПФУ, Держпраці та Держпродспоживслужба
728