Як заповнити колонку «Реєстраційний номер декларації в контролюючому органі, яка уточнюється»

1022

Запитання

Як заповнити колонку «Реєстраційний номер декларації в контролюючому органі, яка уточнюється»?

Відповідь

Банк проведень: облік штрафів, пені, неустойки у відповідача та позивача

Інформацію «Реєстраційний номер декларації в контролюючому органі, яка уточнюється» заповнюєте при самостійному виправленні помилок за минулий податковий (звітний) період.

У цій графі зазначаєте номер за яким зареєстрували в ДПС податкову декларацію, показники якої уточнююте (виправляєте) — останню подану декларацію за відповідний податковий період, що уточнюєте, по відповідній території територіальної громади.

Реєстраційний номер можете знайти в ДПС, до якої подали декларацію, в меню «Перегляд звітності» приватної частини Е-кабінету. Переглянути можете раніше подану податкову звітність незалежно від способу її подання. Це стосується і звітності, яку подали на паперових носіях до центрів обслуговування платників.

За інформацією ДПС у Дніпропетровській області

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт 51-пас і 51-вант: заповнюємо звіти автоперевізників правильно

Як заповнити статистичну звітність автоперевізників. Мова піде про пасажирські перевезення (51-пас) і вантажні перевезення (51-вант), які здійснюються на комерційній основі, як їх заповнити, кому складати та подавати
5253

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22018