Відповіді на запитання за темою Облік основних засобів

Чи виникає додаткове благо у фізособи-позичкодавця, якщо ремонт автомобіля здійснює юрособа-користувач
Чи виникає дохід у вигляді додаткового блага у фізособи-позичкодавця, якщо юрособа-користувач за свій рахунок проводить технічне обслуговування, поточний, капітальний ремонти транспортного засобу, про що зазначили в договорі позички на безоплатній основі, однак у ньому не передбачили, що позичкодавець ці витрати відшкодовує?
634
Ремонт товарів, які пошкодили через ракетну атаку: облік та оподаткування
Плануємо відремонтувати товари, пошкоджені під час ракетної атаки. Чи потрібно уцінити товари перед ремонтом? Як це задокументувати та показати в бухобліку? Які податкові наслідки матиме операція?
439
Списуємо відстрочені податкові зобов’язання за реалізованими дооціненими основними засобами: що в обліку
У минулому році дооцінили основні засоби та нарахували відстрочені податкові зобов’язання на суму дооцінки. У звітному році реалізували один ОЗ. Що робити із залишком ВПЗ, адже сума капіталу у дооцінках змінилась?
385
Основні засоби зруйновані: які документи є підставою для не нарахування ПДВ
Які підтверджуючі документи щодо знищення або зруйнування основних виробничих або невиробничих засобів, подані до контролюючого органу, є підставою для не нарахування податкових зобов’язань з ПДВ (у тому числі відповідно до норм пункту 198.5 ПК) у випадку ліквідації основних засобів?
592