Відповіді на запитання за темою Податки та збори в КНП

Порядок заповнення податкової накладної у разі отримання коштів як відшкодування вартості (реімбурсації) відпущених лікарських засобів
Який порядок заповнення податкової накладної з ПДВ у разі отримання коштів як відшкодування вартості (реімбурсації) відпущених лікарських засобів по програмі «Доступні ліки»?
602
Коли заповнювати Додаток ГД Звіту про використання доходів неприбутківців
Чи потрібно неприбутковій організації (отримувачу/набувачу) заповнювати додаток ГД до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та які графи, якщо отримана/надана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається в неприбутковій організації (отримувача/ набувача) або отримувач планує надати таку гуманітарну допомогу набувачу в наступних звітних періодах?
102
КНП отримує гуманітарну допомогу від резидентів: чи реєструватися в ЄРОГД
КНП отримує благодійну й гуманітарну допомогу від юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих в Україні. Чи мусить заклад зареєструватися як отримувач благодійної (гуманітарної) допомоги?
296
Авансові платежі від НСЗУ: як відображати в бухобліку протягом воєнного стану
Як визнати доходами авансові платежі від НСЗУ, коли ще немає звіту про надані послуги? Яка первинка буде підставою? Які проведення зробити, щоб закрити період і сформувати квартальну звітність?
1095
З якої дати лікарю, що підвищив категорію нараховувати підвищену зарплату
Сімейний лікар відвідував курси підвищення кваліфікації у червні 2021 року за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина». Одразу після курсів пройшов атестацію та підвищив кваліфікаційну категорію. Однак посвідчення з новою кваліфікаційною категорією надав лише в квітні 2022 року. Як нараховувати зарплату? Відколи робити перерахунок?
730
Уклали договори добровільного медстрахування з медпрацівниками: чи позбавлять медустанову статусу неприбутківця
Чи виключать медичну установу з з Реєстру неприбуткових установ та організацій за укладання договорів добровільного медичного страхування про страхування медпрацівників та проведення працівникам тестувань, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (Covid-19)?
501