Відповіді на запитання за темою Облік основних засобів в КНП

КНП отримує гуманітарну допомогу від резидентів: чи реєструватися в ЄРОГД
КНП отримує благодійну й гуманітарну допомогу від юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих в Україні. Чи мусить заклад зареєструватися як отримувач благодійної (гуманітарної) допомоги?
296
Авансові платежі від НСЗУ: як відображати в бухобліку протягом воєнного стану
Як визнати доходами авансові платежі від НСЗУ, коли ще немає звіту про надані послуги? Яка первинка буде підставою? Які проведення зробити, щоб закрити період і сформувати квартальну звітність?
1095
Обмін медвиробів у постачальника на аналоги з новішим строком придатності: особливості обліку
Постачальник згодний обміняти розчини на розчини з більшим строком придатності. Це потрібно провести актом приймання-передачі від КНП Постачальнику, та одночасно другим окремим актом від постачальника КНП? А що робити з в податковому обліку, та які проводки в бухгалтерському обліку ?
416
Як списати медичні інструменти з неіржавної сталі
Лікарня-КНП обліковує медичні інструменти на рахунку 22 «МШП». З-поміж них є старі, які ввели в експлуатацію давно, коли ще списання з балансу в момент видачі зі складу не проводили. Деякі інструменти наразі поламані й потребують списання. Вони виготовлені із неіржавної сталі. Яку специфіку має списання таких інструментів? Чи потрібно здавати їх спеціалізованому підприємству як металобрухт?
1891