Як оподатковувати ПДВ операції з ввезення лікарських засобів та медичних виробів

981

Запитання

Як оподатковуються ПДВ операції з ввезення/постачання на митній території України лікарських засобів та медичних виробів?

Відповідь

Облікова політика ЗОЗ: скачайте та адаптуйте зразок до потреб свого закладу

Операції з постачання на митній території України та/або ввезення на митну територію України лікарських засобів підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою податку 7% за умови, що такі лікарські засоби:

  • дозволені для виробництва і застосування в Україні;
  • внесені до Державного реєстру лікарських засобів.

Операції з постачання на митній території України та/або ввезення на митну територію України медичних виробів підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою податку 7% за умови, що такі медичні вироби:

Якщо при постачанні на митній території України та/або ввезенні на митну територію України лікарських засобів/медичних виробів не дотримали хоча б однієї із зазначених умов, операції з постачання таких лікарських засобів/медичних виробів та їх ввезення на митну територію України оподатковують ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

ЗІР, категорія 101.08

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплата за шкідливі умови праці працівникам медзакладів

Лікарі та працівники медзакладів, коли допомагають іншим, часто самі наражаються на небезпеку – шкідливі умови праці впливають на їхнє здоров'я. Через підвищений ризик для них має бути певна надбавка за шкідливі умови праці. Розглянемо, як проводити розрахунок доплати за шкідливі умови праці
28252