Відповіді на запитання за темою Звітність КНП

КНП отримує гуманітарну допомогу від резидентів: чи реєструватися в ЄРОГД
КНП отримує благодійну й гуманітарну допомогу від юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих в Україні. Чи мусить заклад зареєструватися як отримувач благодійної (гуманітарної) допомоги?
163
Авансові платежі від НСЗУ: як відображати в бухобліку протягом воєнного стану
Як визнати доходами авансові платежі від НСЗУ, коли ще немає звіту про надані послуги? Яка первинка буде підставою? Які проведення зробити, щоб закрити період і сформувати квартальну звітність?
1049
З якої дати лікарю, що підвищив категорію нараховувати підвищену зарплату
Сімейний лікар відвідував курси підвищення кваліфікації у червні 2021 року за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина». Одразу після курсів пройшов атестацію та підвищив кваліфікаційну категорію. Однак посвідчення з новою кваліфікаційною категорією надав лише в квітні 2022 року. Як нараховувати зарплату? Відколи робити перерахунок?
634
Чи вийде у КНП запровадити платні медичні послуги без штрафів
Держпродспоживслужба провела планову перевірку КНП. Ревізорам не сподобалося, що КНП самостійно встановило тарифи на платні послуги. Ревізори визнали дії КНП — порушенням, а тарифи — завищеними. Відтак призначили штраф у розмірі «неправомірної» виручки — більш ніж на 1 млн грн. Як діяти КНП, щоб не потрапити у таку ж ситуацію?
719
Уклали договори добровільного медстрахування з медпрацівниками: чи позбавлять медустанову статусу неприбутківця
Чи виключать медичну установу з з Реєстру неприбуткових установ та організацій за укладання договорів добровільного медичного страхування про страхування медпрацівників та проведення працівникам тестувань, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (Covid-19)?
463