Чи має право платник включити суму ПДВ до податкового кредиту на підставі податкової накладної з дати складання якої минуло 365 днів, але не минуло 1095 днів, шляхом подання уточнюючого розрахунку до декларації?
Чи може бути підставою для анулювання реєстрації платника ПДВ відсутність протягом 12 послідовних податкових місяців операцій з постачання товарів/послуг з метою формування податкових зобов’язань, але наявність при цьому обсягів придбання товарів/послуг, за рахунок яких сформовано податковий кредит?
Підприємство не включило до податкового кредиту ПН складену до 01.01.2022.
За законом включити таку ПН до кредиту можна протягом 365 днів із 01.01.2022, але не пізніше ніж 1095 днів від дати складання ПН.
Якщо 1095-й день припадає на 1 квітня, чи можна включити ПН до податкового кредиту цією датою?
Як визначити граничний строк на включення ПН до податкового кредиту, враховуючи воєнне призупинення строків?
Як в податковому обліку з ПДВ покупця відобразити операцію зі списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності, за отриманими товарами/послугами, розрахунки за які не провели з постачальниками – резидентами?
Чи зупиняють на період дії правового режиму воєнного стану перебіг строків для формування податкового кредиту, визначених пунктом 198.6 ПК (365 к. дн. з дати складання ПН) та пунктом 80 підрозділу 2 розділу ХХ ПК?
В якому звітному періоді відносити до податкового кредиту суми ПДВ, які сплатили під час придбання товарів, якщо ПН за операцією зареєстрували в ЄРПН своєчасно або з порушенням строку реєстрації?
Як покупцю відобразити коригування податкового кредиту у зв’язку з поверненням продавцем авансу або продавцю неоплачених товарів, якщо на дату повернення реєстрація платника ПДВ такого продавця анульована?
Товариство у лютому — травні 2022 року придбало товари/послуги, податкові накладні за якими зареєстрував у ЄРПН постачальник 15.07.2022. Чи є такі ПН своєчасно зареєстрованими?
Продавець відмовляється надіслати розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної: як покупцю зменшити податковий кредит?
Чи потрібно коригувати (зменшувати) податковий кредит за звітні періоди лютий – травень 2022 року, який сформований на підставі первинних (розрахункових) документів та який станом на 15 липня 2022 року не підтверджений зареєстрованими податковими накладними/розрахунками коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних у зв’язку з тим, що постачальник є платником єдиного податку за ставкою 2 відс. доходу?