Відповіді на запитання за темою Податковий кредит

Списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності
Як в податковому обліку з ПДВ покупця відобразити операцію зі списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності, за отриманими товарами/послугами, розрахунки за які не провели з постачальниками – резидентами?
1313
Як з 1 серпня змінився строк для формування податкового кредиту
Чи зупиняють на період дії правового режиму воєнного стану перебіг строків для формування податкового кредиту, визначених пунктом 198.6 ПК (365 к. дн. з дати складання ПН) та пунктом 80 підрозділу 2 розділу ХХ ПК?
3151
Коли ПДВ включати до податкового кредиту залежно від строку реєстрації ПН
В якому звітному періоді відносити до податкового кредиту суми ПДВ, які сплатили під час придбання товарів, якщо ПН за операцією зареєстрували в ЄРПН своєчасно або з порушенням строку реєстрації?
659
На момент повернення авансу продавець втратив ПДВ-статус: як відкоригувати податковий кредит
Як покупцю відобразити коригування податкового кредиту у зв’язку з поверненням продавцем авансу або продавцю неоплачених товарів, якщо на дату повернення реєстрація платника ПДВ такого продавця анульована?
788
Постачальник перейшов на ЄП за ставкою 2%: чи коригувати податковий кредит за лютий — травень 2022-го, що сформували за первинкою
Чи потрібно коригувати (зменшувати) податковий кредит за звітні періоди лютий – травень 2022 року, який сформований на підставі первинних (розрахункових) документів та який станом на 15 липня 2022 року не підтверджений зареєстрованими податковими накладними/розрахунками коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних у зв’язку з тим, що постачальник є платником єдиного податку за ставкою 2 відс. доходу?
1894
Звітний період для податкового зобов’язання при отриманні послуг від нерезидента
У якому звітному періоді отримувач послуг від нерезидента на митній території України повинен відобразити податкові зобов’язання та податковий кредит у разі реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням терміну реєстрації?
359
Зміна суми від’ємного значення податкового кредиту, шляхом подання уточнюючого розрахунку
Чи має право платник ПДВ шляхом подання уточнюючого розрахунку змінити задекларовану суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду на бюджетне відшкодування на рахунок платника у банку або зарахувати у зменшення суми податкового боргу з ПДВ?
635