Статті за темою Перевірки Держпраці

Як Держпраці проводить перевірки
Як проводяться перевірки Держпраці у воєнний час, чи є штрафи та за якими правилами діють перевіряючі. Із порадами експерта знатимете, як поводитися при несподіваному інспекційному відвідуванні. Також розглянемо зміни у порядку проведення трудових перевірок у цьому році та повноваження інспектора під час перевірки.
32617
Перевірки Держпраці 2020
Серед перевірок держорганів часто найбільше занепокоєння у бізнесу викликає навіть не ДПС, а Держпраці. Штрафи значні, а роботодавці все одно часто приховують трудові відносини із працівниками. Підготуватися до перевірки рекомендуємо навіть тим, хто впевнений, що трудового законодавства він не порушив. Нещодавно змінився не лише порядок, за яким контролери інспектують підприємства, а й розміри штрафів.
28570
Зарплатні рейди Держпраці: кому чекати і як захиститися
На початку вересня КМУ анонсував комплексні перевірки (розпорядженням КМУ від 05.09.2018 № 649-р). Їхня мета — виявити неоформлених працівників і ліквідувати порушення з питань праці. Пояснимо, як це відбуватиметься.
2490
Новий порядок перевірок у сфері праці
Дотримання законодавства про працю перевірятимуть по-новому. Навіть термін «перевірка» йде з ужитку. Замість перевірок Уряд запроваджує інспекційні відвідування
2089