Коли не використовують РРО

Податківці нагадали, що РРО можна не застосовувати, коли розрахунки за реалізовані товари/послуги проводите у безготівковій формі шляхом:

  • перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок;
  • внесення коштів до банку для подальшого перерахування на поточні рахунки (без використання банківських платіжних карток).

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності та несплату податків

Також необов’язково використовувати РРО, коли покупець проводить оплату за товар через ПТКС, який належить банку та знаходиться у приміщенні банку.

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
61520

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2220

Електронний чек 2023

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
11529

Реєстрація РРО: алгоритм, необхідні документи

Розрахунки за продані товари/послуги готівкою та з використанням платіжних карток суб’єкти господарювання мусять проводити, використовуючи зареєстровані РРО. Розберемо правила реєстрації РРО.
37045

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді