Помилка у значенні рядка 21 Декларації з ПДВ: в якому періоді показати уточнення

Якщо коригуєте значення рядка 21 декларації з ПДВ, яке у майбутніх періодах не вплинуло на значення рядка 18 чи рядка 20.2 уточнюючий розрахунок подаєте за один звітний період, в якому вносите відповідні зміни.

Значення графи 6 рядка 21 уточнюючого розрахунку (як збільшення, так і зменшення) враховують у рядку 16.2 декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок.

Якщо коригуєте значення рядка 21, яке у майбутніх періодах впливатиме на значення рядка 18 чи рядка 20.2, уточнюючий розрахунок подаєте за кожний звітний період, у якому значення рядка 21 декларації впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2.

Контролери підкреслили: платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний сплатити штраф, то суму нарахованого штрафу показуйте у графі 6 рядка 18.1.

Офіс великих платників податків ДФС

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

ПДВ 2024

В аналітиці експерт розбирає, що таке ПДВ, все про ПДВ 2024 – ставки, платники, бюджетне відшкодування, податкові пільги, призупинення перебігу строків давності, звільнення від ПДВ товарів, необхідних фронту
52431

Податкова декларація з ПДВ 2024

У консультації розповімо про загальні правила подання ПДВ-звітності: в які строки, періоди, способи звітувати та коли можна не подавати звітності
171844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді