Як оформити тимчасове переведення працівника

Як оформити переведення на іншу роботу

Держпраці пояснює: якщо про тимчасове переведення просить роботодавець, він зобов’язаний отримати згоду, яку працівник висловлює у заяві про переведення. У цій заяві працівник обов’язково зазначає, що на час тимчасового переведення, робоче місце за попередньою посадою за ним буде збережено.

У наказі про переведення зазначаєте посадовий оклад за новою посадою та гарантуєте працівнику повернення на попередню посаду.

У графі 2 розділу «Відомості про роботу» трудової книжки зазначаєте: «Переведено на посаду …». У графі 3 — робите посилання на наказ про переведення. Вказувати про тимчасовий характер переведення не потрібно. Зміст запису про переведення залежить від того, до якої категорії належить посада (професія), на яку переводять працівника.

Відомості про тимчасове переведення на іншу роботу відображаєте в особовій картці (типова форма № П-2) та облікових документах особової справи. До особової справи долучає копію наказу про переведення, засвідчену у встановленому порядку.

Працівника, якого тимчасово переведено на іншу роботу, ознайомте з посадовою інструкцією за новою посадою під особистий підпис.

За матеріалами Управління Держпраці у Кіровоградській області


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Відрядження 2024: як оформити

Все про відрядження в Україні — в огляді. Також аналізуємо документальне оформлення відрядження
197925

Відрядження на власному автомобілі

Для працівників вояж у відрядження на автомобілі комфортніший та зручніший, ніж на громадському транспорті, однак для бухгалтера — додаткова робота. Розглянемо, як відобразити у податковому та бухгалтерському обліку витрати на відрядження працівника на власному автомобілі
17914

Як вести підсумований облік робочого часу

Скористайтеся порадами експертів, щоб запровадити підсумований облік робочого часу, вести його без помилок, скласти графік змінності та оплачувати час, відпрацьований понад норму
30950

Виробнича практика на підприємстві: як оформити й оплачувати працю

Виробнича практика — частина навчального процесу. Практиканти на підприємстві можуть бути як учнями професійно-технічних навчальних закладів (профтехучилищ), так і студентами вишів (ст. 29 Закону України «Про професійно-технічну освіту» від 10.02.1998 № 103/98-ВР; ст. 51 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII)
40238

Страховий стаж для виходу на пенсію

У статті експерт розкаже все про страховий стаж для виходу на пенсію. Зручні таблиці допоможуть, коли постали перед потребою, як визначити страховий стаж для пенсії
110393

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді