Отримали аванс однією сумою за декількома рахунками: скільки ПН скласти

Податкові накладні на часткові аванси і постачання товарів

Податкову накладну (ПН) складають окремо на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

Складати декілька ПН на попередню оплату, що надійшла однією сумою, не можна. Такі ПН не відповідають первинним документам, а отже не є підставою, щоб віднести зазначені суми ПДВ до податкового кредиту.

Лист ДФС від 23.08.2019 № 3964/ІПК/26-15-12-01-18

Отримали аванс однією сумою за декількома рахунками: скільки ПН скласти
Наталія ТОВЧЕНИК,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
Резидент — платник ПДВ експортує товар нерезидентові й одночасно надає йому транспортну послугу. Чи можна скласти одну податкову накладну? Як її заповнити?


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Таблиця даних платника податків: заповнення та подання

Таблиця даних платника податків – це та додаткова інформація, яку подає платник ПДВ з метою убезпечити себе від блокування податкової накладної чи розблокувати таку, якщо її реєстрація уже призупинена. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення та подання цього документа з урахуванням останніх роз’яснень ДПС.
200722

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
23774

Розрахунок коригування до податкової накладної

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
478548

Податкова накладна

Обов’язок платників ПДВ вчасно реєструвати податкові накладні під час воєнного стану й надалі діє, попри всі перебої з електропостачанням. З актуальною формою податкової накладної та особливостями її складання допоможе ознайомитися роз’яснення експерта. У консультації знайдете зразки заповнення податкової накладної для типових ситуацій
318778

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді