Президент підписав Закон про посилення захисту бізнесу

Ідеальні зразки розрахункових документів

Cхвалили законопроєкт № 0889 щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів.

Проєкт Закону посилює адмінвідповідальність посадових осіб дозвільних органів за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

Зеленський підписав закон про захист бізнесу

Зокрема, запропонували викласти в новій редакції статтю 166-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення. В ній конкретно визначили, які саме дії відносять до порушень вимог законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності.

Також визначили яку відповідальність застосовують за такі порушення. А саме, накладатимуть штраф на посадових осіб від 50 до 100 НМДГ (850 — 1700 грн). За повторні дії, вчинені особою протягом року, буде штраф від 100 до 150 НМДГ (1700 — 2550 грн).

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Проект Закону від 29.08.2019 № 0889


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Договір перевезення вантажу: як оформити

Договір перевезення вантажу зустрічається у повсякденній діяльності будь-якого підприємства. Як обліковуються та оподатковуються такі договори, у чому різниця між перевезенням, транспортно-експедиторськими та допоміжними послугами, нюанси обліку цих послуг, про оформлення ТТН і актів наданих послуг – розповімо у консультації
54286

Як членам фермерського господарства сплачувати ЄСВ

Члени фермерського господарства, якщо вони не підлягають страхуванню на інших підставах, є платниками ЄСВ. Чи потрібно їм самостійно ставати на облік і чи сплачує ЄСВ голова фермерського господарства, розкаже експерт
6233

Вища школа Головбуха: познайомимося?

Чимало бухгалтерів уже добре знайомі з Вищою школою Головбуха: хтось сам пройшов підвищення кваліфікації, у когось колеги чи друзі залишилися задоволені досвідом професійного навчання онлайн. Проте краще один раз побачити, пам’ятаєте?
28

Зарядна станція для електромобіля ЗОЗ: ліцензія, дозволи, бухоблік

Дві інструкції зі зразками проведень допоможуть показати в бухобліку придбання та експлуатацію зарядної станції для електромобіля. Знатимете, чи отримувати ліцензію і дозволи на встановлення станції. Нагадаємо: КНП первинки отримали безоплатні електромобілі від МОЗ. Від бухгалтерів посипалися запитання, як їх облікувати
56

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді