Чергова спроба наступу на трудові права та права профспілок від «Слуг народу»!

ПДВ-перевірка в медзакладі: чим обернуться помилки платника

Проект Закону № 2445 від 14.11.2019 про самоврядування медичних професій в Україні передбачає поширення застосування цивільно-правових угод, контрактної (строкової) форми укладання трудових договорів на медичних працівників, є спробою підміни профспілок так званим «самоврядуванням»!

Чергова спроба наступу на трудові права та права профспілок від «Слуг народу»!

Це порушує ратифіковані Україною міжнародні договори, зокрема Конвенцію МОП №158 про припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця та Рекомендації МОП: №166 щодо припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця, № 198 про трудові правовідношення, Конвенції МОП №86 про свободу асоціації та захист права на організацію, Директиву Ради ЄС 1999/70/ЄС від 28 червня 1999 р.

У Декларації МОП про соціальну справедливість в цілях справедливої глобалізації, прийнятій на 97-й сесії Міжнародної конференції праці 10 червня 2008 року, відзначається, що практика приховування трудових відносин у формі цивільних чи комерційних домовленостей завдає шкоди інтересам працівників і роботодавців, є зловживанням і не відповідає концепції гідної праці.

За матеріалами Федерації професійних спілок


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Зарядна станція для електромобіля ЗОЗ: ліцензія, дозволи, бухоблік

Дві інструкції зі зразками проведень допоможуть показати в бухобліку придбання та експлуатацію зарядної станції для електромобіля. Знатимете, чи отримувати ліцензію і дозволи на встановлення станції. Нагадаємо: КНП первинки отримали безоплатні електромобілі від МОЗ. Від бухгалтерів посипалися запитання, як їх облікувати
55

Електронна медична документація

В еру інформаційних технологій паперові документи поступово стають минувшиною. Реформа медзакладів, окрім змін порядку фінансування, принесла й перехід на електронні медичні документи. Які з них стосуються бухгалтера КНП та їхнє майбутнє – у короткому огляді
2977

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді