Річну декларацію з податку на прибуток треба подавати не пізніше 60 календарних днів після закінчення звітного (податкового) року. У 2020 році граничний строк її подання припадає на вихідний (29.02.2020 – субота, наступний 01.03.2020 року – неділя), тому останній день строку подання — 02.03.2020 (п. 49.20 ПКУ).
Граничний термін сплати податку на прибуток — 10.03.2020.

Увага: податкову декларацію з податку на прибуток та додатки до неї у 2020 році змінили (наказ Мінфіну від 14.11.2019 № 481).
За матеріалами ОВПП ДПС
Чи може особа, яка одноосібно веде бухгалтерський облік на підприємстві, бути головним бухгалтером?
Податкове законодавство дає можливість застосовувати пільги і тим самим дозволяє заощаджувати на податках. Однак поводьтеся обачно із ПДВ-пільгами — вони можуть приховувати загрозу. Хто із платників податків має бути напоготові та як «розрулити» цю ситуацію — розглянемо у консультації
Сплатили нерезиденту аванс за рекламні послуги. За першою подією склали і зареєстрували податкову накладну (ПН). Послуги він так і не надав. Ми розірвали угоду, і нерезидент повернув інвалюту. Гроші спочатку зарахували на розподільчий рахунок. На поточний — ще ні. Якою датою потрібно зробити розрахунок коригування (РК) до ПН? За яким курсом коригувати ПДВ?
У консультації підкажемо, як заповнити податкову накладну та наведемо детальний алгоритм заповнення податкової накладної, правила нумерації та типів причин
У статті знайдете бланк акта приймання-передачі основних засобів 2026 року та зразок його заповнення з поясненнями