Грантову програму для розвитку бізнесу продовжили до 9 лютого

До 9 лютого продовжили прийом заявок на грантову програму від ФАО та ЄС за підтримки Мінагрополітики

Грантову програму для розвитку бізнесу продовжили до 9 лютого

Наразі на участь у програмі подали заявки 266 агропідприємств.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Європейський союз за підтримки Мінагрополітики повідомляють про продовження прийому заявок на участь у третьому грантовому циклі до 9 лютого 2025 року.

За умовами програми, учасники повинні будуть зробити власний інвестиційний внесок, розмір якого залежить від обраного напрямку діяльності. Гранти виплачуватимуть в гривні за обмінним курсом ООН у межах двох грантових вікон:

  • до 416 500 грн (10 000 дол США) для малих сільгоспвиробників;
  • до 1 041 250 грн (25 000 дол США) для сільськогосподарських мікро- та малих підприємств, сільськогосподарських кооперативів та асоціацій виробників продукції з географічними зазначеннями (ГЗ).

ОБЛІК ГРАНТІВ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Для участі у програмі можуть податись агровиробники із Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, та окремих районів Дніпропетровської областей.

У Львівській області підтримка буде зосереджена на ягідництві, овочівництві, аквакультурі, молочному виробництві та недеревній лісовій продукції. У Закарпатській області допомогу можуть отримати виробники закарпатського меду (ГЗ), закарпатського вина та традиційних гуцульських сирів, таких як коров'яча бриндза та овеча бриндзя (НМП), а також агровиробники у секторах аквакультури, ягідництва, овочівництва та недеревної лісової продукції. Виробники в Івано-Франківській та Чернівецькій областях можуть отримати переваги від інвестицій в ягідництво, овочівництво, недеревну лісову продукцію, аквакультуру, гуцульську коров'ячу бриндзу та овечу бриндзю (НМП). У Дніпропетровській області основна увага буде зосереджена на ягідництві, овочівництві, аквакультурі та молочному виробництві.

Програма також надає грантоотримувачам комплексний пакет підтримки, який виходить за межі фінансової допомоги, включаючи консультації експертів, технічні поради та навчання.

За інформацією Мінагрополітики


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників сільгосппідприємств після 01.04.2025

Підприємства агросектора можуть отримати критичний статус, що дає змогу бронювати працівників. Зберіть документи та зверніться до Мінагрополітики чи обласної держадміністрації залежно від того, які критерії виконуєте. Якщо отримали критичність, переходьте до бронювання на Порталі Дія. Експерт пояснив, як не втратити можливість забронювати працівників
1138

Обліковий лист тракториста машиніста: для чого застосовувати та як складати

Обліковий лист тракториста-машиніста — підстава, щоб показати в бухобліку обсяг виконаних робіт, списання пального на виробничі витрати, а також нарахування оплати праці. Підкажемо, як його складати, й наведемо зразок
10394

Облік весняно-польових робіт

Аби виконати весняно-польові роботи вчасно та якісно, треба підготувати техніку, придбати посівний матеріал і доб¬рива, організувати персонал. Тримайте добірку прикладів, які допоможуть облікувати витрати на посівну кампанію
3450

Як агропідприємству оминути штрафів від Держпраці у 2025 році

У період дії воєнного стану інспектори Держпраці можуть завітати для перевірки лише в особливій ситуації. Підстави для такого раптового візиту обмежені, як і питання для перевірки. Експерт нагадує випадки, коли Держпраці може провести позапланову перевірку, і розміри трудових штрафів у 2025 році
868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді