Реабилитация после осложнений от COVID-19 за счет ФСС: кто может пройти

RU UA

При наличии медицинских показаний, застрахованные лица, переболевшие COVID-19 и имеют осложнения, могут пройти реабилитационное лечение на базе санаторно-курортных учреждений за счет средств Фонда соцстраха (далее - Фонд).

Реабілітація після ускладнень від COVID-19 за кошти ФСС: хто може пройти

Право на такое лечение имеют все трудоустроены украинцы при наличии медицинских показаний по профилям медицинской реабилитации, которые определены Порядком № 39. В частности, в случае осложнений по профилю кардио-пульмональный реабилитации и нейрореабилитации.

После оформления заключения ВКК учреждение здравоохранения информирует рабочий орган Фонда о необходимости застрахованного лица в дальнейшем лечении на базе реабилитационного отделения санаторно-курортного учреждения. Пациент передает представителю Фонда соответствующее заявление об обеспечении лечением для дальнейшего заключения трехстороннего договора с санаторно-курортным учреждением. 100% стоимости восстановительного лечения покрывает Фонд.

Кроме того, для застрахованного лица, которая направлена ​​на реабилитационное лечение, Фонд финансирует оказание помощи по временной нетрудоспособности за все время пребывания в санаторно-курортном учреждении.

По информации Управления ФСС в Полтавской области


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера 2024: жовтень

Актуальна осіння інформація для бухгалтера — виробничий календар на жовтень 2024 року та податковий календар на жовтень 2024 року. Розрахувати зарплату, відпускні та лікарняні, скласти табель робочого часу, вчасно подати фінансову, податкову та статистичну звітність і сплатити податки — у поміч календар для бухгалтера на жовтень 2024 року
19788

Страховий стаж для виходу на пенсію

У статті експерт розкаже все про страховий стаж для виходу на пенсію. Зручні таблиці допоможуть, коли постали перед потребою, як визначити страховий стаж для пенсії
113626

Резерв премій за підсумками року: створюємо та коригуємо

Підприємство нараховує резерв на виплату винагороди за підсумками року. У вересні керівництво помітило, що планові показники не виконало, тому вирішило не виплачувати працівникам премію за результатами поточного року. Чи можна відкоригувати резерв посеред року? Якщо так, то як це задокументувати?
7483

Індекс інфляції на 2024 рік

У статті знайдете актуальний індекс інфляції та індекс споживчих цін 2024 у таблицях
196598

Наказ про преміювання працівників

Один із методів заохочення працівників до роботи — преміювання. У статті розповімо, як документально оформити — скласти наказ. Також для вас — наказ про преміювання працівників зразок
77928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді