Ввезли в Україну іноземні товари для переробки: як оподаткувати ПДВ

485

Запитання

Як оподатковують ПДВ операції ввезення іноземних товарів для їх переробки на митній території України з подальшим вивезенням продуктів переробки за межі митної території України?

Відповідь

ПДВ: від азів до майстерності

Операції вивезення товарів, які помістили в митний режим переробки на митній території України (далі — МТУ) та які вивозять за межі МТУ в тому самому стані, в якому їх ввезли, або у вигляді продуктів їх переробки, в межах строку, що визначає Митний кодекс України (МК), звільняють від оподаткування ПДВ.

До операцій ввезення товарів, які помістили в митний режим переробки на МТУ та в межах строку, що визначає МК, не вивозять за межі МТУ, застосовують часткове звільнення від оподаткування ПДВ.

ЗІР, категорія 101.10

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Заповнення додатку 6 до декларації з ПДВ

Що таке додаток 6 до декларації з ПДВ? У Додатку 6 наводьте розрахунок частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях. Покроково розберемо заповнення кожного рядка Додатка 6 до декларації з ПДВ з урахуванням останніх змін, внесених до форм ПДВ-звітності
120

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22065

Розрахунок коригування до податкової накладної

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
459886

Податкова накладна

Обов’язок платників ПДВ вчасно реєструвати податкові накладні під час воєнного стану й надалі діє, попри всі перебої з електропостачанням. З актуальною формою податкової накладної та особливостями її складання допоможе ознайомитися роз’яснення експерта. У консультації знайдете зразки заповнення податкової накладної для типових ситуацій
313484