Подаєте декларацію із запізненням: який звітний період обрати

1183

Запитання

Який звітний період обрати, якщо подаємо через Електронний кабінет звітну податкову декларацію з порушенням строку її подання?

Відповідь

Придбали військову форму для мобілізованого працівника: податкові наслідки

Податкову декларацію, розрахунок, звіт подають у строки, що встановив Податковий кодекс України (ПК), органу контролю, в якому платник податків перебуває на обліку (п. 49.1 ПК).

Платник податків зобов’язаний подавати податкові декларації стосовно кожного окремого податку, платником якого він є:

  • за кожен звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування;

або

  • за наявності показників, які підлягають декларуванню (абз. 1 п. 49.2 ПК).

Порядок функціонування Електронного кабінету Мінфін визначив наказом від 14.07.2017 № 637. Доступ до приватної частини Електронного кабінету надають після того, як користувач пройде онлайн електронну ідентифікацію з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Якщо подаєте через Електронний кабінет звітну податкову декларацію із запізненням, виконуйте ті самі дії, коли надсилаєте її вчасно (виняток — звіт з ЄСВ). Для цього в режимі «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету оберіть податковий/звітний період, за який подаєте декларацію, а саме, звітний рік. Залежно від форми податкової декларації оберіть звітний період — місяць, квартал, півріччя, дев’ять місяців або рік.

За інформацією ДПС у Херсонській області 

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт 51-пас і 51-вант: заповнюємо звіти автоперевізників правильно

Як заповнити статистичну звітність автоперевізників. Мова піде про пасажирські перевезення (51-пас) і вантажні перевезення (51-вант), які здійснюються на комерційній основі, як їх заповнити, кому складати та подавати
5268

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22066