Відповіді на запитання за темою Списання основних засобів

Ремонт товарів, які пошкодили через ракетну атаку: облік та оподаткування
Плануємо відремонтувати товари, пошкоджені під час ракетної атаки. Чи потрібно уцінити товари перед ремонтом? Як це задокументувати та показати в бухобліку? Які податкові наслідки матиме операція?
178
Списуємо відстрочені податкові зобов’язання за реалізованими дооціненими основними засобами: що в обліку
У минулому році дооцінили основні засоби та нарахували відстрочені податкові зобов’язання на суму дооцінки. У звітному році реалізували один ОЗ. Що робити із залишком ВПЗ, адже сума капіталу у дооцінках змінилась?
171
Основні засоби зруйновані: які документи є підставою для не нарахування ПДВ
Які підтверджуючі документи щодо знищення або зруйнування основних виробничих або невиробничих засобів, подані до контролюючого органу, є підставою для не нарахування податкових зобов’язань з ПДВ (у тому числі відповідно до норм пункту 198.5 ПК) у випадку ліквідації основних засобів?
396
Виплата ПДВ на операції з постачання відходів і металобрухту, які утворилися під час власного виробництва
Чи потрібно нараховувати ПЗ з ПДВ за постачання брухту чорних і кольорових металів, який утворився внаслідок демонтажу ліквідованого необоротного активу?
4956
Які документи підтверджують знищення основних засобів з метою не нарахування податкових зобов’язань з ПДВ
Які документи підтверджують знищення або зруйнування основних виробничих або невиробничих засобів з метою не нарахування податкових зобов’язань з ПДВ за наслідками такого знищення?
709