Що зазначається в графах «номер книги ОРО, яка реєструється (перереєструється)» та «номер розрахункової книжки, яка реєструється (перереєструється)» розд. 6 Заяви за ф. № 1-КОРО при реєстрації першої КОРО та РК на господарську одиницю?
Чи потрібно подавати заяву для перереєстрації КОРО на РРО у разі внесення змін до версії внутрішнього програмного забезпечення?
Чи підлягає перенесенню останній день терміну подання звітності, пов’язаної із використанням КОРО (РК), якщо він припадає на вихідний та/або святковий день?
Яким чином заповнюється та в який термін подається Довідка про використані розрахункові книжки?
Які передбачені терміни зберігання готівки, яка одержана в банку для виплат заробітної плати, а також пенсій, стипендій, дивідендів?
Використовуємо для оприбуткування готівки КОРО. Якими бухпроведеннями оформити надходження готівки з 23.02.2024, коли до Плану рахунків бухобліку ввели додатковий субрахунок 308 «Готівка у національній валюті, за операціями проведеними із застосуванням РРО»?
Чи застосовують РРО чи ПРРО підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють перевезення пасажирів при проведенні розрахунків з використанням талонів, квитків?
Чи застосовують РРО та/або ПРРО ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп при реалізації технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів на території села, селища?
Чи зобов’язані СГ, у тому числі ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп, які одночасно проводять розрахункові операції в готівковій та в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів) та отримують кошти на поточний рахунок за допомогою реквізитів у форматі IBAN, застосовувати РРО та/або ПРРО?
Чи потрібно СГ подавати заяву за ф. 1-КОРО для перереєстрації КОРО на РРО, у разі внесення змін до версії внутрішнього програмного забезпечення?