Як заповнити Заяву № 1-КОРО при реєстрації першої КОРО та РК на господарську одиницю

209

Запитання

Що зазначається в графах «номер книги ОРО, яка реєструється (перереєструється)» та «номер розрахункової книжки, яка реєструється (перереєструється)» розд. 6 Заяви за ф. № 1-КОРО при реєстрації першої КОРО та РК на господарську одиницю?

Відповідь

Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій затвердив Мінфін наказом від 14.06.2016 № 547. Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) визначений розділом ІІ.

Якщо реєструєте першу книгу обліку розрахункових операцій (далі — КОРО) та розрахункову книжку (далі — РК) на господарську одиницю у розділі 6 Заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО необхідно:

  • в графі «номер книги ОРО, яка реєструється (перереєструється)» зазначити літеру «г»
  • після знаку «/» вказати цифру «1».

Ідентифікатор реєстраційної заяви № 1-КОРО — J/F1311305.

При цьому, заповнюйте обов’язково графи «серія та номер засобу контролю книги ОРО» та «кількість аркушів» розділу 6 реєстраційної заяви № 1-КОРО.

Якщо одночасно реєструєте КОРО та першу РК, то в графі «номер розрахункової книжки, яка реєструється (перереєструється)» необхідно аналогічно зазначити літеру «г» та після знаку «/» вказати цифру «1». У разі одночасної реєстрації РК графи «серія та номер засобу контролю книги ОРО» та «кількість аркушів» заповнюйте обов’язково.


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразок договору про повну матеріальну відповідальність

Допоможемо оформити договір про повну матеріальну відповідальність. Для прикладу розглянемо договір про матеріальну відповідальність працівника, якому для роботи видали матеріальні цінності (комп’ютер тощо). Розберемося, за яких умов укладають такі договори та як визначити, з ким укладається договір про повну матеріальну відповідальність
81583

Як заповнити прибутковий касовий ордер

Кожну розрахункову операцію підтверджують розрахунковим документом. Один із них — прибутковий касовий ордер. Усі підприємства, що проводять розрахунки, за будь-якої організаційно-правової форми та системи оподаткування, оформлюють прибутковий касовий ордер. Щоб уникнути штрафів від органів контролю, важливо правильно їх заповнювати
85425

Положення про касові операції 2024

НБУ вніс правки до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні. Підстава — постанова від 23.08.2024 № 100. Оновлені правила працюють із 29.08.2024. Тож з’ясуємо, як потрібно відкоригувати свою роботу
12934