Відповіді на запитання за темою Бухгалтерський облік в КНП

КНП отримує гуманітарну допомогу від резидентів: чи реєструватися в ЄРОГД
КНП отримує благодійну й гуманітарну допомогу від юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих в Україні. Чи мусить заклад зареєструватися як отримувач благодійної (гуманітарної) допомоги?
162
Авансові платежі від НСЗУ: як відображати в бухобліку протягом воєнного стану
Як визнати доходами авансові платежі від НСЗУ, коли ще немає звіту про надані послуги? Яка первинка буде підставою? Які проведення зробити, щоб закрити період і сформувати квартальну звітність?
1048
З якої дати лікарю, що підвищив категорію нараховувати підвищену зарплату
Сімейний лікар відвідував курси підвищення кваліфікації у червні 2021 року за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина». Одразу після курсів пройшов атестацію та підвищив кваліфікаційну категорію. Однак посвідчення з новою кваліфікаційною категорією надав лише в квітні 2022 року. Як нараховувати зарплату? Відколи робити перерахунок?
634
Чи коригувати фінплан якщо перевищили адмінвитрати
У звітному кварталі адміністративні витрати медичного КНП перевищать заплановані. На додачу зросте їх частка відносно інших видів витрат. Бухгалтер закладу почула про обмеження адмінвитрат для певних організацій та непокоїться, чи не призведе їх переліміт до втрати неприбуткового статусу.
1088