Відповіді на запитання за темою Дивіденди

Виплата спадкоємцю дивідендів, нарахованих на користь фізособи-померлого засновника: як відобразити у додатку 4ДФ
Яким чином оподатковуються та відображаються у додатку 4ДФ до Розрахунку дивіденди, які нараховані на користь фізичної особи – померлого засновника та виплачуються спадкоємцю?
2098
Яку суму дивідендів для фізосіб відобразити у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до декларації з прибутку
Яку суму дивідендів вказують у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до податкової декларації з податку на прибуток підприємств, нараховану чи виплачену за вирахуванням утриманого ПДФО та військового збору?
464
Відображення дивідендів у додатку АВ до прибуткової декларації
Яка сума дивідендів відображається у додатку АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: нарахована чи виплачена за вирахуванням утриманого податку на доходи фізичних осіб та військового збору?
508
За якою ставкою ПДФО оподатковуються дивіденди
За якою ставкою ПДФО оподатковуються дивіденди, які нараховані емітентами – резидентами – платниками податку на прибуток підприємств на прибуток на користь ФО – нерезидента?
792
Чи виникає у ФОП обов’язок щодо утримання податку на доходи нерезидента із джерелом їх походження з України?
Чи виникає у ФОП (у т. ч. на спрощеній системі оподаткування) обов’язок щодо утримання податку на доходи нерезидента із джерелом їх походження з України та подання податкової звітності у разі виплати доходів нерезиденту – ЮО(або уповноваженій ним особі)?
474