Куди сплачується ПДФО та подається Розрахунок у разі зміни СГ (у тому числі ФОП) протягом поточного бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?
Підприємство подарувало працівникам подарунки. Вартість дарунків включаємо до оподатковуваного доходу працівників. Яку суму використовувати для нарахування ПДФО та військового збору: із ПДВ чи без ПДВ?
Які штрафні санкції застосовують до ФОП-платників єдиного податку першої, другої та четвертої групи у разі несплати (неперерахування) або сплати (перерахування) не в повному обсязі авансового платежу з військового збору?
Чи оподатковується військовим збором дохід фізичної особи — резидента у вигляді спадщини (дарунку)?
Як будуть подавати Податковий розрахунок із сумами ЄСВ, ПДФО та військового збору з 2025 року фізичні особи — підприємці (ФОП) з найманими працівниками та без них?
Підприємство нарахувало дивіденди у вересні 2024-го і цього ж місяця сплатили до бюджет військовий збір за ставкою 1,5%. Дивіденди плануємо виплачувати упродовж наступних шести місяців. Чи доведеться донараховувати військовий збір, якщо його ставка збільшиться у жовтні 2024-го?
Як у об’єднаній звітності показати утримання військового збору із зарплати за різними ставками: 1,5% та 5%? Двома рядками: 1,5% аванс і 5% зарплата?
Працівник звільнився 17.10.2024. У день звільнення йому виплатили зарплату та компенсацію невикористаної відпустки. Військовий збір утримали за ставкою 1,5%. Чи доведеться робити перерахунок, якщо Закон про підвищення податків набере чинності у жовтні?
Дивіденди за 1 півріччя 2024 року нарахували у вересні 2024 за ставкою 1,5%. Виплата дивідендів буде здійснюватися до кінця 2024 року. Податки будуть сплачені до 30.10.2024 року. Чи не буде перерахунку ставки ВЗ з 1,5% на 5%?
15 жовтня 2024 року Голова Верховної Ради України підписав законопроєкт про історичне підвищення податків від 30.08.2024 № 11416–д. Документ направили до Офісу Президента