Дозволи на роботи підвищеної небезпеки видаватимуть за новим порядком

Кабмін оновив форми дозволу на роботи підвищеної небезпеки, а також заяв на їх отримання. З 2023 року ці дозволи підписуватимуть е-підписом.

nebezpechni_robotu.jpg

⚡ ЄСВ для ФОП знов обов’язковий — 2025 ⚡

Постанова КМУ від 20.12.2022 № 1414

Кабмін постановою від 20.12.2022 № 1414 вніс зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 № 1107.

З 1 січня 2023 року дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі — дозвіл), а також продовження строку їх дії підписуватимуть е-підписом.

Постановою також оновили форми:

  • дозволу;
  • заяви на одержання дозволу;
  • заяви на переоформлення дозволу.

Строк видачі дозволу чи повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову в його видачі, продовження строку його дії — 10 робочих днів з дня отримання необхідних документів.

Заява про переоформлення дозволу та оригінал дозволу подають через центри надання адмінпослуг у паперовій або електронній формі через Портал електронних сервісів Мінекономіки, Єдиний державний вебпортал електронних послуг, зокрема інтегровану з ним інформаційну систему Держпраці.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12036

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52419

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34021

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді