Перші випускники Вищої школи Головбуха

Як пройшло підвищення кваліфікації за програмами Вищої школи Головбуха? Близько сотні бухгалтерів почали підвищувати кваліфікацію наприкінці 2019 року за програмами Вищої школи Головбуха «Професійна сертифікація бухгалтерів» та «ПДВ: поглиблена програма». Попри те що навчання дистанційне і кожна програма розрахована на три місяці, багатьом студентам все ж таки було непросто встигнути опанувати уроки всіх курсів. Навіщо вони студіювали програми та що це дає — далі в статті.

АКТИВУЙТЕ БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ВИЩОЇ ШКОЛИ ГОЛОВБУХА

Нюанси ведення первинної документації та облікової політики, заковики податкової звітності (податок на прибуток, ПДВ, єдиний податок), лайфхаки зарплатних розрахунків і алгоритми підготовки до візиту податківців потребують чимало уваги. Кожен студент зобов’язаний пройти тестування за вивченою темою, а також підсумкове тестування. Практика — за бажанням, але, як показує статистика, більшість бухгалтерів не злякались ні завдання «Марафон», умови якого дозволяють не більше чотирьох помилок, ні завдання «Експрес-тест», де взагалі не можна помилятись — після першої помилки доводиться починати відповідати заново.

Варто наголосити, що перша група бухгалтерів ризикнула почати навчання за місяць до нового року. Якщо згадати, що в січні — лютому на них чекала підготовка річних звітів, то розумієш, що підвищувати кваліфікацію за такого навантаження — завдання не з легких. З об’єктивних причин третина студентів не встигала опанувати всю програму й перейти до підсумкового тестування. Тому у Вищій школі Головбуха вирішили продовжити доступ до програм усім студентам ще на місяць, аби всі все встигли. Ми як ніхто розуміємо особливості роботи бухгалтерів, тому завжди сприятимемо в навчанні. До того ж у лютому експерти школи оновили деякі уроки відповідно до останніх змін у податковому законодавстві, і нам було важливо, щоб усі студенти засвоїли нові вимоги та правила податківців.

То заради чого варто було встигнути пройти підсумковий тест? По-перше, заради сертифіката про підвищення кваліфікації. Навчальні програми Вищої школи Головбуха схвалив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, і отримати документ з печаткою найкращого вишу країни про завершення навчання — завдання максимум для кожного студента. По-друге, прізвище кожного випускника опиняється в Єдиному реєстрі документів про підвищення кваліфікації Цифрового видавництва Експертус. А це є гарантією того, що компетенція цих фахівців відповідає всім вимогам ведення професійної діяльності.

Підвищення кваліфікації бухгалтераПідвищення кваліфікації бухгалтера

Тестова база обох програм становить 244 запитання за згаданими вище темами, проте неможливо виділити конкретну, в якій би «плавала» більшість бухгалтерів. Помилялись, даючи відповіді стосовно авансового звіту та розрахунку лікарняних, податкової звітності та облікової політики. У програмах є запитання, на які правильно відповіли тільки 20–26% студентів. Щоб перейти до вивчення наступного модуля, треба дати щонайменше 9 правильних відповідей з 12 запитань поточного модуля. А щоб пройти підсумковий тест, дозволено тричі помилитись, відповідаючи на 20 запитань.

Якщо ви ще не маєте сертифіката про підвищення кваліфікації від КНУ ім. Т. Шевченка, саме час вибрати навчальну програму. Щоб полегшити вам вибір, ми створили презентаційні модулі в кожній програмі. Демодоступ до такого модуля безплатний протягом двох днів. Це повноцінний модуль програми з конспектами, відеопорадами від експертів і практичними завданнями.

А поки ви розмірковуєте, вже завершує навчання наступна група випускників Вищої школи Головбуха. Заходьте на сайт школи, обирайте програму, навчайтесь і приєднуйтесь до найкращих.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Головбух"


Вебінар для бухгалтера

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді