Статті за темою Види діяльності ФОП

КВЕД для ФОП: як обрати
Що таке КВЕД для ФОП та чим загрожує здійснення діяльності по незареєстрованому КВЕД єдиноподатникам і загальникам; скільки кодів КВЕД можна мати; які види діяльності можна ФОП-єдиноподатнику; оренда і КВЕД у ФОП; як змінити КВЕД для ФОП; який КВЕД обрати IT-підприємцю (програмісту), майнеру чи торговцю криптовалютами — ці та інші питання у розкриємо у консультації
200716
Реєстрація ФОП 2023
Реєстрація відбувається в автоматичному режимі без участі державного реєстратора. Тримайте інструкції експерта
41702
ФОП (фізособа-підприємець)
Якщо у вас є ідея щодо створення своєї власної справи — візьміться за неї сьогодні й будете мати результат уже завтра. Ідея — це, звичайно, головне, але ще треба зробити перші кроки та оформити початок власного бізнесу. Саме про це і розповімо у консультації
58664
Як веде облік товарних запасів ФОП
У статті експерт роз’яснить, як вести облік товарних запасів ФОПу. На конкретному зразку покажемо приклад заповнення форми обліку товарних запасів.
39354
Робота ФОПа під час війни: 9 відповідей від експерта
І за мирного часу ФОПи мали чимало запитань стосовно своєї роботи, тож шквал питань, який виник наразі зовсім не дивує. Наш експерт підготував 9 відповідей на найпоширеніші запитання, щоб допомогти ФОПам продовжити свою роботу під час воєнного стану.
20636
Створення ФОП 2020
Кожна людина може відкрити свою справу та побудувати успішний бізнес. І щоб осилити цей шлях, треба мати не тільки ідею, але й зробити перший крок. І найпростіше його здійснити шляхом реєстрації фізособою-підприємцем (ФОП). Як зареєструвати ФОП 2020 — у статті.
30910