Статті за темою МСФЗ

МСФЗ 2024
Міжнародні стандарти фінансової звітності – це об’єднуюча ланка, яка дозволяє інвестору з будь-якої країни зрозуміти бізнес, в який він вкладає чи уже вклав кошти. Крім того, це визнаний стандарт якості подачі фінансової інформації. У консультації розповімо про особливості застосування МСФЗ в Україні
13245
Міжнародний день бухгалтера 2023
Невдовзі, 10 листопада, ― Міжнародний день бухгалтера. Спеціально до свята ми підготували для вас п'ять порад, як незвично провести цей день. Вам більше не доведеться забивати у пошуковику запити на кшталт «міжнародний день бухгалтера листівки», «міжнародний день бухгалтера картинки» або «привітання міжнародний день бухгалтера». Ми підготували для вас ексклюзив ― іменні листівки з привітанням, які зможете згенерувати собі та поширити в соцмережах, а також надіслати колегам у необмеженій кількості. Обов'язково скачайте!
2666
Облік послуги хостингу від нерезидента
Підприємства купують хостинг для сайтів-візитівок, інтернет-магазинів, платіжних онлайн-ресурсів тощо. Консультація допоможе класифікувати хостинг та оподаткувати придбання такої послуги у нерезидентів. Також експерт пояснила як відображати послуги хостингу в бухгалтерському обліку
425
Хто, коли і як подає фінансову звітність за 9 місяців
Настає час звітувати за результатами ІІІ кварталу. Якою має бути фінансова звітність за 9 місяців, кому її подавати та на що звернути увагу, чи виправляти минулі помилки, а також відповідальність за таку звітність – дізнайтесь у консультації
28102
Кому та коли подавати консолідовану фінансову звітність
Консолідовану фінансову звітність складає та подає суб’єкт господарювання, який є материнськими підприємством. У разі подання консолідованої фінансової звітності підприємство подає також консолідований звіт про управління. Далі — детальніше.
7105
Звіт про управління
Звіт про управління не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію, може містити і нефінансову. Хто складає Звіт про управління 2022 і що він має містити? Куди подавати Звіт про управління за 2021 рік? Розповімо в огляді.
73463
Витрати майбутніх періодів: що врахувати при складанні фінзвітності
Витрати майбутніх періодів не часто побачиш у бухгалтерському балансі. Однак відведено на них Мінфіном у балансі аж цілий рядок. Яке призначення витрат майбутніх періодів, та чи можна без них? Як бути з витратами майбутніх періодів при складанні фінзвітності за МСФЗ? Про це розповімо у консультації.
29715
Знецінення активів в умовах пандемії: як провести та обґрунтувати результат
Тестувати активи на знецінення — пряма вимога МСФЗ. А в умовах пандемії таке тестування доведеться проводити чи не кожній компанії. Як обстояти своє професійне судження перед аудиторами, обґрунтувати і підтвердити документально — розповість експерт.
2429
Оренда приміщень за МСФЗ 2021
Зміни до обліку оренди за МСФЗ 16 стали революційними в обліку оренди та діють уже 2 роки. У чому полягає революційність нових принципів?Кого вони стосуються – орендаря чи орендодавця? Коли можна вести облік оренди по-старому? Як COVID-19 вилинув на МСФЗ 16 “Оренда”? Про все це і не тільки на прикладі оренди приміщень в сьогоднішній консультації.
16150