Мін’юст визначив, як працюватиме ІТ-система виконавчого провадження

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Мін’юст затвердив Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження (далі — Система).

Система обліковує виконавчі документи за категорією стягнення (характером зобов’язання), суб’єктом стягувача та боржника, суб’єктом видачі виконавчого документа.

Вільний та безоплатний доступ до інформації Системи забезпечуватиме Мін’юст на своєму офіційному веб-сайті із можливістю перегляду, пошуку, копіювання, роздрукування інформації без обмежень та цілодобово у формі відкритих даних. А саме:

  • П. І. Б., дати народження боржника — фізособи та П. І. Б. стягувача — фізособи;
  • найменування, код ЄДРПОУ для юрособи — боржника та стягувача;
  • номера, дати відкриття та стану виконавчого провадження;
  • найменування органу державної виконавчої служби (приватного виконавця), у якому (яким) відкрито виконавче провадження.

Для забезпечення доступу до інформації Системи сторонам виконавчого провадження у постанові про відкриття виконавчого провадження роз’яснюється таке право, зазначаються адреса відповідного веб-сайту в мережі інтернет, а також ідентифікатор для доступу до інформації про виконавче провадження та порядок його використання.

Для оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна за встановленим механізмом формуватиметься Єдиний реєстр боржників.

Крім цього, Мін’юст конкретизував перелік виконавчих дій та строки їх вчинення.

Наказ Мін’юсту від 05.08.2016 № 2432/5


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12029

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52410

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді