Уряд визначив порядок звітування посередниками у працевлаштуванні за кордоном

Кабмін постановою від 27.10.2023 № 1118 затвердив порядки подання декларації про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном формування і ведення переліку госпсуб’єктів, що надають послуги у цій сфері

Уряд визначив порядок звітування посередниками у працевлаштуванні за кордоном

Відповідальність за помилки в обчисленні середньої зарплати

Постанова КМУ від 27.10.2023 № 1118

Кабмін затвердив:

1) Порядок подання декларації про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном. У додатку до Порядку наводять Декларацію про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Декларацію подає особисто заявник або його уповноважена особа до Мінекономіки:

  • в паперовій формі поштовим відправленням з описом вкладення;
  • або через центр надання адмінпослуг;
  • або в електронній формі через відповідні інформаційно-комунікаційні системи (Портал електронних сервісів Мінекономіки, Єдиний державний вебпортал електронних послуг (у разі технічної можливості).

2) Порядок формування та ведення переліку суб’єктів господарювання, що надають послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Перелік госпсуб’єктів, що надають послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном (далі — перелік), формують та ведуть як електронну базу даних, яка забезпечує збирання, накопичення та облік інформації, що міститься у поданих госпсуб’єктами деклараціях про провадження госпдіяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Госпсуб’єкт має право надавати послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном після його включення до переліку та в межах укладених зовнішньоекономічних договорів (контрактів) про надання послуг у сфері посередництва у працевлаштуванні, пошуку та добору працівників.

Перелік формує та веде Мінекономіки.

Госпсуб’єкта, що має намір надавати послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном, включає Мінекономіки до переліку упродовж 10 робочих днів з дня подання декларації, за відсутності обґрунтованої відмови у включенні до такого переліку.

Підставою для відмови у включенні до переліку є подання в декларації не в повному обсязі або недостовірних відомостей.

Запрошуємо 13 грудня на безплатний вебінар! З'ясуємо, для кого мораторій на податкові перевірки скасували, а для кого - ні. Підкажемо, як уникнути фінансових ризиків
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Індекс інфляції у 2023 році

У статті знайдете актуальний індекс інфляції 2023 та індекс споживчих цін 2023 у таблицях
149295

П’ять завдань у грудні, які допоможуть заощадити на податках у 2024 році

Податківці не люблять оптимізації і часто прирівнюють її до ухилення від оподаткування. Поглядів фіскалів ми не розділяємо, адже зменшити податкове навантаження дозволяє закон і надає для цього спеціальні інструменти. Якщо так, то чому б ними не скористатися? Ми підготували список дій бухгалтера, які допоможуть на законній підставі заощадити на податках у наступному році. Зважати на них чи ні — вирішуйте самі
5983

Святкові та неробочі дні у грудні 2023

У статті знайдете корисну інформацію про зміни щодо святкових та неробочих днів під час воєнного стану. Дізнаєтеся також все про святкові та неробочі дні у грудні 2023 року, щоб вчасно спланувати відпустку, організувати робочий процес на підприємстві та не схибити в розрахунках
514244