Чи округлювати об’єм двигуна для розрахунку транспортного податку

Декларація з транспортного податку 2019 скачати зразок заповнення

ДФС зауважує, що показники транспортних засобів, які відображають кількісний вимір і визначені у цифровому форматі, зокрема об’єм циліндрів двигуна, округлюють до найбільшого цілого значення. Приміром, якщо об’єм циліндрів двигуна — 4461 куб. см, його округлюють до значення 4500 куб. см.

Водночас, як і раніше, податківці нагадують, що визначальною ознакою, за якою транспортний засіб вважають об’єктом оподаткування транспортним податком, є його внесення до Переліку легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню.

Якщо транспортного засобу немає у Переліку, такий автомобіль не є об’єктом оподаткування транспортним податком у 2019 році.

Для уточнення ознак об’єкта оподаткування транспортним податком ДФС радить звертатися до Мінекономрозвитку.

Лист ДФС від 20.05.2019 № 2262/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Уряд укотре оновив Порядок зупинення реєстрації податкових накладних. Зокрема, змін зазнали умови безумовної реєстрації та критерії позитивної податкової історії. Ознайомтеся зі змінами вже зараз, адже із 9 грудня всі подані на реєстрацію податкові накладні моніторитимуть за новими правилами
моніторинг реєстрації податкових накладних

Статті за темою

Усі статті за темою

Податок на розкіш 2023

Що таке податок на розкіш у 2023 році в Україні, коли та як він сплачується фізособами? Про це у консультації
15545

Розмитнення авто 2023

У консультації розглянемо правила розмитнення авто, чи є зміни у розмитненні авто, а також розмитнення електромобілів
156591

Податкова декларація з транспортного податку 2023

Придбали новий автомобіль? Тоді готуйтеся подавати декларацію з транспортного податку. Хто подає, який граничний термін подання податкової декларації з транспортного податку у 2023 році, як заповнити декларацію — розповість експерт
10887

Транспортний податок 2023

Готуйтеся платити транспортний податок, якщо ви вважаєте, що автомобіль повинен втілювати перевагу високих технологій, а розкіш і комфорт ніколи не бувають зайвими. І це правило, яке встановлює нам держава. У консультації про правила нарахування транспортного податку в Україні.
50708

Імпорт автомобіля

Один зі способів отримати автомобіль — імпортувати. Розмитнення автомобіля та сплата пов’язаних з цією процедурою податків і подальша реєстрація автомобіля у 2022 році, особливості розмитнення електромобілів та гібридів, розрахунок митних і реєстраційних платежів, бухгалтерські проводки з обліку імпорту автівки — у консультації.
27975