Депутати пропонують по-новому визначати дотації на утримання ВРХ

Щоб зберегти галузь молочного та м’ясного тваринництва в Україні, депутати пропонують внести зміни до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» від 24.06.2004 № 1877-IV.

Законопроект передбачає дотацію в розмірі не менше ніж еквівалент 300 євро в національній валюті України із розрахунку на одну голову.

Як зареєструвати новий статут фермерського господарства

Цю дотацію отримуватимуть юрособи та фізособи — власники корів щороку не пізніше за 1 липня за наявності підтвердних документів.

Дотація за молодняк, що народився у господарствах фізосіб, надаватимуть за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку в розмірі в періоді його утримання:

  • від 1 до 5 місяців — не менше ніж 50 євро за голову;
  • від 5 до 9 місяців — не менше ніж 100 євро за голову;
  • від 9 до 13 місяців — не менше ніж 200 євро за голову.

Нагадуємо: розмір бюджетної спецдотації на черговий бюджетний рік встановлює КМУ у твердих сумах із розрахунку на одну голову ВРХ, що перебуває у власності суб’єкта дотації станом на початок чергового бюджетного року.

Законопроект від 06.06.2019 № 10371

Як сільгоспвиробнику отримати та облікувати державну фінансову підтримку

Депутати пропонують по-новому визначати дотації на утримання ВРХ
Олександр Золотухін, консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Полтава
Раніше можливість одержати субсидію залежала від розміру земельних ділянок фермерів. Зараз це обмеження знято, тож коло щасливців значно розширене.

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Податкова декларація платника єдиного податку четвертої групи: як відзвітувати сільгосппідприємству

Умови, за яких аграрій може перебувати на спрощенці. Звітний період. Строки та правила подання, з чого складається декларація платника єдиного податку 4 групи. Порядок визначення МПЗ у декларації єдинника 4 групи. Право проводити бартерні операції (взаємозалік)
22338

Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва

Сільгоспвиробники, які сплачують єдиний податок на 4-й групі спрощеної системи оподаткування, повинні у складі податкової звітності ще й подати Розрахунок частки сільгоспвиробництва. Розглянемо особливості складання такого розрахунку зі зразком заповнення
18673

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді