Коли безперервну частину відпустки можна поділити

Калькулятор днів щорічної відпустки

Безперервна частина щорічної відпустки — 14 к. дн. Водночас відпустку маєте перенести на інший період або подовжити в разі тимчасової непрацездатності працівника (ст. 11 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР; далі — Закон про відпустки).

Норма діє тільки для щорічних відпусток та для додаткових відпусток працівникам, які мають дітей.

Якщо щорічну відпустку переносять, то новий строк її надання узгоджують між собою працівник і роботодавець. Якщо причини, що зумовили перенесення відпустки на інший період, настали під час її використання, то невикористану частину надають після закінчення дії причин, які її перервали, або за згодою сторін переносять на інший період відповідно до вимог статті 12 Закону про відпустки.

Керівник видає наказ на підставі лікарняного та заяви працівника щодо надання невикористаної частини відпустки одразу після одужання працівника чи перенесення її на інший період.

Вимогу щодо надання основної безперервної частини щорічної відпустки не менше 14 к. дн виконують на етапі надання відпустки. Отже, якщо працівнику оформили відпустку на 14 к. дн., але через хворобу 14 к. дн розкидані з розривом на різні місяця, то це не є порушенням — роботодавець надав безперервну відпустку за статтею 12 Закону про відпустки.

Лист Мінсоцполітики від 25.07.2019 № 1115/0/206-19


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова відпустка особам з інвалідністю та учасникам бойових дій

Розглянемо додаткові відпустки особам з інвалідністю та учасникам бойових дій та розберемо, чим вони відрізняються від звичайних щорічних додаткових відпусток, питання оплати та документального оформлення таких відпусток. Огляд буде цікавий усім, у кого працюють учасники бойових дій, учасники війни, учасники АТО та працівники, які мають інвалідність (не обов’язково внаслідок військових дій)
42915

Відклик з відпустки

На підприємстві може виникнути ситуація, коли вкрай потрібний працівник перебуває у відпустці. Відкликання з відпустки: підстави, порядок, оплата праці, зразок наказу про відкликання з відпустки — у статті
70971

Декрет для ФОП: як скористатися та оформити

Скористатися декретною відпусткою та отримати виплати допомоги у звʼязку з вагітністю та пологами можуть не тільки працівниці підприємств, але й самозайняті жінки-підприємці. Як оформити декретну відпустку ФОП, отримати виплату декретних, оподаткувати допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами ФОП та періоду декретної відпустки, приклади документів – у огляді
281083

Компенсація за невикористану відпустку: як розрахувати

Невикористану відпустку можна замінити грошима. Але за певних умов. З’ясуємо, коли виплачувати компенсацію, як її розрахувати за різних ситуацій. Розглянемо порядок оподаткування та обліку компенсації невикористаної відпустки
367908

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді