Електронні РРО будуть безкоштовними — обіцяють у податковій

РРО-2020

Голова ДПС в прямому ефірі Свободи Слова Савіка Шустера наголосив: прийняті зміни з РРО дозволять порахувати тіньову економіку.

Також він підкреслив, що електронні РРО, які будуть у смартфоні або у планшеті будуть безкоштовними. І це записано в законі.

Електронні РРО будуть безкоштовними — обіцяють у податковій

Сергій Верланов зауважив, що Держава зобов’язана розробити безкоштовну програму (вона вже розроблена), вивісити на сайт, де кожен може її скачати і користуватись. Чутки про те, що потрібно буде купувати РРО не відповідають дійсності. Крім того Президент своїм указом зобов’язав ДПС з 01.01.2020 надати підприємцям у тестового режиму це програмне забезпечення.

Щодо кешбеку, первірок і мароторію голова ДПС наголосив, що маленьких підприємців треба не перевіряти, а оберігати і захищати.


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронний чек 2024

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки, або е-чеки, та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
12104

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
71806

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2466

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді