У квитанціях за комунальні послуги за жовтень будуть суми без субсидій

Житлові субсидії: як отримати

Починаючи з листопада 2019 року українці отримають квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу — без пільг та субсидій.

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 01.10.2019. Відтепер пільгу надаватимуть у грошовій формі органи соціального захисту населення.

У квитанціях за комунальні послуги за жовтень будуть суми без субсидій

Розраховані суми пільг перераховуватимуть АТ «Ощадбанк» для подальшого розрахунку з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговики, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплату отримуватимуть у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). Отримавши готівку пільговик має сплатити за спожиті послуги повністю.

Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Оскільки відповідний механізм запроваджено вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень донарахують в наступному місяці.

За матеріалами Урядового порталу


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Застосування РРО: робота, помилки та штрафи

Хто, де та за яких умов застосовує РРО? Як навчитися користуватися касовим апаратом? Як реєструвати та знімати з реєстрації РРО, КОРО, РК? Як уникати помилок у роботі з РРО та які штрафи передбачені за РРО порушення? Якщо виникають ці запитання, навчальна програма РРО спеціально для вас. Гайда знайомитися, тут про РРО зміни, в яких дійсно варто орієнтуватися
11680

Відрядження за кордон

У закордонного відрядження є особливості. У статті усе – від наказу про відрядження до авансового звіту та обліку з урахуванням останніх змін
213167

Податки із заробітної плати

При кожній виплаті зарплати бухгалтер утримує із неї ПДФО і військовий збір. А іноді проводить ще і додаткові утримання, наприклад профспілкові внески чи аліменти. Скористайтеся готовими прикладами, щоб правильно розрахувати скільки відсотків вираховують із зарплати. Окрім утримань розглянемо також і нарахування ЄСВ на заробітну плату
352712

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді