Держмитслужба запустила новий офіційний веб-портал

Відтепер усі сервіси, які надає Митниця, а також інформація про них містяться на офіційному веб-порталі Державної митної служби України.

Держмитслужба запустила новий офіційний веб-портал

На веб-порталі є інтерактивна карта роботи пунктів пропуску (далі — ПП) на час карантину. На ній позначені усі ПП — відкриті та закриті, — як для пасажирського (в т.ч. пішохідного), так і для вантажного сполучення. Інформацію на карті постійно оновлюють, враховуючи поступове відкриття пунктів пропуску Урядом України та країнами-сусідами.

Невдовзі веб-портал поповниться мапою митної інфраструктури, яка відображатиме актуальний стан ПП із детальною інформацією по кожному. За допомогою фільтрів можна буде знайти місця митного оформлення в регіоні, який цікавить; переглядати пропускну здатність ПП і навіть відслідковувати ситуацію на місці (наприклад, із чергами) у режимі відеотрансляції (за наявності такої камери).

ІНКОТЕРМС 2020: ТЕКСТ+АНАЛІТИКА⋙

Інтерактивний модуль аналітики імпортно-експортних операцій дасть змогу дізнатися середню митну вартість імпортованого авто з різних країн.

Досить просто на веб-порталі можна перевірити автомобіль за VIN-кодом та пересвідчитися, що він дійсно пройшов митне оформленняв Україні і завезений легально, зі сплатою усіх зборів (інформація доступна з 2014 року).

Крім того, веб-порталі містить вичерпну інформацію, коли громадянам слід прямувати на зелений, а коли — на червоний коридори під час перетину кордону; для бізнесу — які товари заборонені, а які мають обмеження (квоти) для переміщення.

Представникам бізнесу буде корисним «Єдине вікно для міжнародної торгівлі», в особистому кабінеті якого вони можуть онлайн перевірити митну декларацію, отримати інформацію щодо класифікації товарів, рахунків для сплати митних платежів тощо. Працюватиме на новому веб-порталі й онлайн система скарг на роботу митниць, де можна повідомити про проблему і відстежувати статус обробки звернення.

Пресслужба ДМС


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зовнішньоекономічна діяльність 2024

ЗЕД — це проста абревіатура яка охоплює господарські операції зовнішньо-економічної діяльності. Вони досить специфічні і включають не тільки сам експорт-імпорт, але й облік реалізації та продаж іноземної валюти. У консультації про зовнішньоекономічну діяльність в України, коли треба отримувати ліцензію, граничні строки розрахунків у ЗЕД 2024, оподаткування ЗЕД і відповідальність за порушення
38181

Бухгалтерський та податковий облік експортних операцій

Як розпочати експорт товарів, про його документальне оформлення, дата визнання доходу від експорту товарів, вплив умов Інкотермс, курсові різниці та інші облікові нюанси експортних операцій, а також оподаткування експортних операцій – у цьому огляді
80419

Митна декларація: заповнення, види, терміни

Митна декларація — це однин із документів, який використовується в обліку податкового кредиту з ПДВ. В огляді про те, якою буває митна декларація, як її заповнювати, що про митні декларації треба знати бухгалтеру
134337

Звільнення від мита і ПДВ товарів для енергоінфраструктури та розмінування

Верховна Рада скасувала ввізне мито і ПДВ на енергетичне обладнання. Підприємства-виробники також матимуть змогу з пільгами імпортувати складові для виробництва машин для механізованого розмінування. Тримайте детальний огляд змін до Податкового та Митного кодексів через ці новації
410

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код УКТ ЗЕД
47742

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді