Показники у декларації з туристичного збору (далі — декларація) потрібно відображати не наростаючим підсумком, а окремо за кожний квартал.
У Додатку «Розрахунок № 2 податкових зобов'язань з туристичного збору» до декларації зазначають кількість діб розміщення, розмір мінімальної заробітної плати та ставку податку в залежності від типу туризму (внутрішній або в’їзний).
Окрім цього, у Розділі ІІ Додатку розраховують авансові внески з туристичного збору, а також вказують реквізити рішення органу самоврядування про встановлення таких авансових внесків. Якщо суб'єкт господарювання є податковим агентом на території адміністративно-територіальних одиниць, які відповідають різним кодам за КОАТУУ, але ці адміністративно-територіальні одиниці обслуговує один контролюючий орган, йому необхідно подавати одну податкову декларацію з кількома додатками.
Податкову декларацію з туристичного збору податкові агенти подають до податкової щокварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Декларацію за звітний квартал не подають, якщо протягом кварталу:
- господарська діяльність не проводилась;
- послуги з тимчасового розміщення в місцях проживання (ночівлі) не надавалися;
- відсутні показники, які підлягають декларуванню.