Нові зарплатні показники та податкові правила 2024 року
В додатку 4ДФ до Розрахунку суму, сплачену за навчання працівника, відображайте однією сумою за звітний місяць, в якому провели нарахування.
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску затвердив Мінфін наказом від 13.01.2015 № 4; далі — Порядок.
У додатку 4ДФ до Розрахунку у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображайте (за звітний період місяць) дохід, який нарахували фізособі відповідно до ознаки доходу, що наведений у розділі 1 «Довідник ознак доходів фізичних осіб» (додаток 2 до Порядку).
У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплатили такі доходи чи ні.
Нарахований дохід відображайте повністю, без вирахування ПДФО, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, — обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачують за рахунок зарплати працівника, суми податкової соціальної пільги за її наявності та військового збору (у періоді його справляння).
У графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображайте суму фактично виплаченого доходу працівнику.
Зарплату, що виплачуєте у встановлені терміни в наступному місяці, відображайте в 4ДФ за той період, у який входить попередній місяць, за який зарплату нарахували. Наприклад, у додатку 4ДФ до Розрахунку за січень відображайте зарплату, яку нарахували у січні та виплатили в лютому, за лютий (нараховану в лютому та виплачену в березні), за березень (нараховану в березні та виплачену у квітні).
За інформацією ДПС у Запорізькій області
Попри діджиталізацію листків непрацездатності всі етапи, які е-лікарняний проходить на підприємстві, мають бути документально оформлені. Аби не витрачати час на пошуки потрібних зразків – скористайтеся готовими зразками