Робоча ситуація дня: Валютний курс за новими правилами

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Як змінився порядок встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют з 31.03.2015? Чи правомірно брати курс валют НБУ, який складеться станом на 01.04.2015, для переоцінки валюти станом на 31.03.2015?

Як змінився порядок встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют з 31.03.2015? Чи правомірно брати курс валют НБУ, який складеться станом на 01.04.2015, для переоцінки валюти станом на 31.03.2015?

Порядок встановлення та використання офіційного курсу гривні до іноземних валют регламентовано Положенням про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, затвердженим постановою Правління НБУ від 12.11.2003 № 496.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Минув рік з того часу, як були внесені останні зміни до порядку визначення НБУ офіційного курсу гривні. Нагадаємо, що згідно з постановою Правління НБУ від 31.03.2014 № 180 офіційний курс гривні до долара США на поточний робочий день визначався як середньозважений курс продавців і покупців, що склався цього самого дня на міжбанківському валютному ринку України.

Про нові правила встановлення валютного курсу з 31 березня 2015 року читайте в експертно-правовій системі «Експертус Податки».


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається дисконтування кредитів та позик

Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
38849

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12051

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді