Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку»
Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» (далі — проект наказу).
Для забезпечення виконання пункту 9 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II і розділу VIIІ «Екологічний податок» Податкового кодексу України виникла необхідність затвердження форми Податкової декларації екологічного податку.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Проект наказу розроблено на заміну чинному наказу ДПА «Про затвердження форми Податкової декларації з екологічного податку» від 24.12.2010 № 1010.
Зауваження та пропозиції щодо змісту регуляторного акту можна надавати у письмовій та електронній формі протягом двох тижнів із дня публікації цього оголошення на адреси:
- Державна фіскальна служба України, Департамент оподаткування юридичних осіб, 04655, Львівська площа, буд. 8; e-mail: [email protected];
- Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.
Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
Не пропустити терміни подання статзвітів у серпні 2025 року допоможе стаття
Чи може працівниця (працівник) отримати компенсацію за соціальну відпустку на дітей?
Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
Шановні бухгалтери! Запрошуємо вас на святковий марафон безплатних вебінарів, який відбудеться 14—16 липня. Місць обмаль, тому не зволікайте із реєстрацією