Розпочато службове розслідування діяльності вищих посадовців ДФС

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби. На час проведення розслідування керівник ДФС та двоє його заступників відсторонюються від виконання обов’язків.

Про це Глава Уряду заявив під час селекторної наради в Державній фіскальній службі України у вівторок, 24 лютого. «Спочатку Державна фіскальна служба працювала так, як очікували українці після Майдану, потім — як завжди», — підкреслив Арсеній Яценюк.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Він повідомив, що прийняв рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби: «Це стосується керівника Державної фіскальної служби, заступника керівника , начальника податкової міліції та заступника керівника, начальника митниці».

Протягом усіх двох тижнів службового розслідування Кабінет Міністрів у щоденному режимі працюватиме з українським бізнесом, щоб встановити конкретні факти зловживань в Державній фіскальній службі, на митниці та в податковій міліції щодо хабарів за акти, відмивання коштів та інших зловживань, які сьогодні існують у системі.

Арсеній Яценюк звернувся до підприємців та представників бізнесу допомогти Уряду в проведенні цього службового розслідування. Він також повідомив, що мав розмову з Президентом України та переконаний, що Глава держави, якому підконтрольна Служба безпеки України, проведе аналогічні кадрові чистки в СБУ.

Окрім цього, Арсеній Яценюк дав доручення Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, аби управління внутрішньої безпеки МВС провело внутрішнє розслідування та кадрові чистки в системі Міністерства.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12037

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52419

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34023

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді