Держаудит інспектуватиме за новим порядком

Уряд оновив порядок інспектування Державною аудиторською службою.

perev_1101.jpg

Національна сертифікація головбуха медичного КНП — 2025

Кабмін постановою від 08.10.2022 № 1123 вніс змін до Порядку проведення інспектування Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами, який він затвердив постановою від 20.04.2006 № 550 (далі — Порядок № 550).

Під час підготовки до ревізії посадові особи органу державного фінансового контролю складатимуть програму ревізії. Вона міститиме найменування об’єкта контролю, тему, період та питання, що підлягають ревізії. Під час ревізії до програми можуть вносити зміни у порядку її затвердження.

За потреби змінити період, що підлягає ревізії, до програми ревізії вносять відповідні зміни (після внесення в установленому порядку змін до плану проведення заходів державного фінконтролю або отримання відповідного рішення суду за проведення позапланової виїзної ревізії). Нове направлення не оформлюють.

Посадова особа органу державного фінконтролю, яка проводить ревізію, надає на вимогу керівника об’єкта контролю чи його заступника копію програми ревізії.

Щоб з’ясувати окремі обставини фінансово-господарської діяльності об’єкта контролю, посадові особи органу державного фінконтролю можуть вимагати та одержувати письмові пояснення від працівників об’єкта контролю, а також інформацію від інших осіб.

Якщо упродовж трьох робочих днів з дня отримання переліку запитань працівник об’єкта контролю не надасть письмових пояснень чи відмовиться їх надати, цей факт зазначають в акті ревізії.

У разі зупинення планової виїзної ревізії унаслідок дії непереборної сили, введення воєнного або надзвичайного стану на території України чи в окремих її місцевостях ревізію необхідно завершити впродовж 60 робочих днів після припинення дії непереборної сили чи скасування воєнного або надзвичайного стану.

Крім того, Порядок № 550 доповнили новими розділами:

  1. Особливості проведення ревізії об’єктів контролю, до складу яких входять відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи.
  2. Особливості складення документів в електронній формі та проведення ревізій за документами, складеними в електронній формі.

За інформацією Урядового порталу

 


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли медпрацівники можуть отримати грошову допомогу при виході на пенсію

Вихід на пенсію в сучасних умовах може погіршувати матеріальний стан працівника. У медзакладів, як КНП, так і колишніх бюджетників ситуація з цим останні роки не покращилася. Отже, отримати допомогу під час виходу на пенсію для працівника — неабияка поміч. Хто й коли має право на таку допомогу — в цьому огляді
9958

Як оформити та оплатити відрядження медичних працівників

Відрядження може стосуватися кожного працівника. І медзаклад тут не виняток. Лікарі, молодший медперсонал, допоміжний персонал — усі вони можуть побувати з різних причин у відрядженні. Не говорячи уже про адміністративно-управлінський персонал та керівників, які найчастіше бувають у відрядженнях. Які особливості оформлення відряджень для медзакладів-КНП — розглянемо у консультації
4385

Харчування військовослужбовців: запитання і відповіді

Відповідаємо на запитання читачів щодо організації покращеного харчування військовослужбовців. У цій царині багато неоднозначностей, тому частина рішень — на стадії паростків. Для просування потрібні офіційні роз’яснення, яких немає. Їх отримаємо, об’єднавши зусилля
545

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді